MOŻESZ WSZYSTKO
JEŚLI JESZCZE O TYM NIE WIESZ – PRZYJDŹ DO NAS

OBOZY i WEEKENDY (na każdym poziomie zaawansowania – od pierwszych kroków po doskonalenie instruktorów)

• narciarstwo zjazdowe
  • samoobrona
  • surwiwal
  • wspinaczka
  • biegi terenowe
  • rajdy konne

ZABAWY LINOWE I SURWIWALOWE dostosowane do możliwości i potrzeb osób w każdym wieku. Mogą brać w nich udział:

• rodziny
  • grupy zorganizowane w każdym wieku.

MOBILNA 8-METROWA ŚCIANA WSPINACZKOWA

• Jedyna atrakcja zarówno dla 3-letnich dzieci, jak i 85-kilogramowych dorosłych.  Możliwość wspinaczki do 2 osób jednocześnie, dzięki czemu można zorganizować zawody. Wspinającym zapewniamy profesjonalną asekurację.
  • Szkółka wspinaczkowa dla dzieci, które mają szansę poznać nowy rodzaj sportu i nauczyć się podstawowych technik wspinaczki.
  • Aż 32 m2 miejsca na reklamy, które można zawiesić przy pomocy rzepów
  • Czas montażu to zaledwie 15 minut, dzięki czemu montaż odbywa się bezpośrednio przed imprezą.

Szczególnie polecamy na:

• imprezy integracyjne dla firm
  • imprezy organizowane przez gminy i miasta
  • imprezy z okazji otwarcia np. centrów handlowych czy hal sportowych,
  • obozy młodzieżowe,
  • zawody sportowe.

BEZPIECZEŃSTWO TWOJE I TWOJEJ RODZINY propozycja skierowana do osób, które ze względu na pozycję społeczną lub dobra materialne mogą stać się potencjalnym obiektem ataku lub porwania dla okupu. Szkolenia praktyczne

• dla firm
  • dla rodzin
  • dla osób

SZANSA ZDOBYCIA ATRAKCYJNYCH ZAWODÓW:

• Instruktora rekreacji ruchowej w zakresie następujących specjalności: surwiwal, wspinaczka skałkowa, samoobrona, narciarstwo zjazdowe, tenis, fitness – ćwiczenia siłowe. Operatora ściany wspinaczkowej
  • Kwalifikacje do pracy na wysokościach

Aby dokonać zgłoszenia na kurs, zapoznaj się z regulaminem, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go pocztą elektroniczną pod adresem e-mail: szkola@szkolagorska.eu, faksem pod nr 0-183315316 lub pocztą konwencjonalną pod adres wskazany w nagłówku formularza. Zaświadczenie lekarskie i zaświadczenia zwalniające z części ogólnej możesz złożyć po otrzymaniu informacji potwierdzającej Twoje uczestnictwo w kursie. Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, napisz do nas na adres e-mail: szkola@szkolagorska.eulub zadzwoń tel.: 0-183315316, mob.: 0-662378801, 0-601230460.

Zapraszamy serdecznie!