• Kurs instruktora survivalu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sollicitudin nunc eu nunc vestibulum sodales

SzczegółyZapisz się
  • Kurs instruktora strzelectwa sportowego i bojowego

• Kurs instruktora strzelectwa rekreacyjnego

Ocenili nas

Zakłady Mechaniczne Tarnów SA

Zakłady Mechaniczne Tarnów SA zaświadczają, że przeprowadzone szkolenia na Instruktora Sportu w dyscyplinie Strzelectwo Sportowe i Bojowe oraz szkolenie z ratownictwa taktycznego wg. wytycznych „Tactical Combat Casualty Care” zorganizowane przez SZKOŁĘ GÓRSKĄ NIEPUBLICZNĄ PLACÓWKĘ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO zostało przeprowadzone profesjonalnie oraz na najwyższym poziomie technicznym.

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Absolwent w/w szkolenia [surwiwal] w ankiecie prowadzonej na zakończenie kursu wysoko ocenił organizację i sposób prowadzenia zajęć oraz kompetencje i doświadczenie kadry dydaktycznej.

Ośrodek rzetelnie wywiązał się z zawartej umowy, realizując szkolenie zgodnie z jej warunkami.

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Szkolenie [instruktor samoobrony] zostało zrealizowane zgodnie z zawartą umową na dobrym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

6. Brygada Powietrznodesantowa w Krakowie

Wysoka jakość usług, potwierdzona pozytywnymi opiniami uczestników szkoleń oraz ich dowódców, pozwala nam z całym przekonaniem polecić Szkołę Górską – Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

Pracownicy należycie wywiązali się z powierzonych im zadań, przeprowadzając szkolenie w sposób fachowy, przystępny, zgodny z harmonogramem, przestrzegając założonych terminów dostarczenia dokumentacji szkoleniowej. Profesjonalizm a jednocześnie otwartość i chęć współpracy ze Zleceniodawcą umożliwił dobrą i efektowną współpracę podczas realizacji szkoleń.

Dom Dziecka w Nowej Grobli

Dziękujemy Szkole Górskiej jako partnerowi godnemu zaufania, świadczącemu usługi profesjonalnie i rzetelnie.

Pozdrawiamy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo Kondycyjny w Zakopanem

Wszystkie szkolenia zostały wykonane z należytą starannością, wobec czego dotychczasową współpracę oceniamy pozytywnie. Szkoła Górska – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego jest sumiennym partnerem, świadczącym profesjonalną obsługę w zakresie usług szkoleniowych.

Kursy instruktorskie

Strzelectwo sportowe i bojowe

Uzupełnij swoje umiejętności strzeleckie uprawnieniami, które pozwolą zdobyć ciekawą pracę lub zwiększą Twoje możliwości na obecnym stanowisku.

Survival

Poznaj techniki przetrwania w trudnych warunkach i zdobądź uprawnienia, które pozwolą Ci poprowadzić szkolenia, obozy i wyprawy.

Narciarstwo zjazdowe

Popraw zwoje umiejętności narciarskie i zdobądź uprawnienia pozwalające uczyć adeptów narciarstwa w całej Europie.

Samoobrona

Poznaj techniki samoobrony, zwiększ swoje bezpieczeństwo i zostań instruktorem pożądanej specjalności.

Trener osobisty

Zostań trenerem osobistym – naucz się prowadzić i planować treningi fitness i ćwiczenia siłowe.

Inne kursy

Tenis i sporty drużynowe

• Instruktor tenisa
  • Instruktor piłki nożnej