Kurs instruktora surwiwalu

Cena:

Miejsce:

• kurs odbędzie się w siedzibie Szkoły Górskiej w Łętowem

Jeśli kiedykolwiek myślałeś, by zostać instruktorem surwiwalu lub zastanawiałeś się, jak zdobyć certyfikaty potrzebne do pracy instruktora surwiwalu, SZKOŁA GÓRSKA zagwarantuje wszystko, czego potrzebujesz. Spędzisz atrakcyjnie wiosnę 2016 r., zaznając nowych wyzwań i przyjemności, a równocześnie zdobędziesz kwalifikacje zawodowe uznawane w całej Unii Europejskiej »

SZKOLENIE WSTĘPNE

W przypadku osób o mniejszym doświadczeniu w zakresie sztuki przetrwania umożliwiamy jedno lub dwudniowe indywidualne przygotowanie do kursu w cenie 300 zł za dzień.

Osoby, które nie są instruktorami w innej specjalności mają obowiązek dodatkowego zaliczenia części ogólnej w postaci e-learningowej w cenie 350 zł.

Wymagania

Kandydaci na kurs muszą mieć ukończone co najmniej 18 lat, wykształcenie na poziomie średnim (ogólnokształcące lub techniczne), umiejętność poruszania się w różnych warunkach terenowych, w tym umiejętność pływania. Ponadto muszą spełniać kryterium dobrego stanu zdrowia, co udokumentują zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do udziału w kursie.

Warunki ukończenia kursu

1. Zaliczenie zajęć kursowych teoretycznych i praktycznych (pełna frekwencja)
  2. Pozytywna ocena z egzaminu teoretycznego
  3. Pozytywna ocena z pisemnej pracy końcowej
  4. Pozytywna ocena z prowadzenia wybranego fragmentu jednostki lekcyjnej

Dla osób bezrobotnych nasze kursy są refundowane przez Urzędy Pracy

Surwiwal

Opracowaliśmy unikalny autorski program 3-dniowego kursu survivalu. Został on oparty na wojskowych programach szkoleniowych oraz długoletnim doświadczeniu w szkoleniu żołnierzy wojsk specjalnych i desantowych oraz prowadzeniu szkoły przetrwania. Wykorzystano najnowsze osiągnięcia naukowe, techniczne oraz dostęp do nowoczesnych technologii i sprzętu, dostosowując program do współczesnych trendów i potrzeb.

Osoby, które ukończą kurs, uzyskują kwalifikacje zawodowe pomocnika instruktora sportu w specjalności surwiwal uprawniające do prowadzenia pracy dydaktycznej pod nadzorem i kierownictwem instruktora surwiwalu w ogniskach oraz klubach sportowo-rekreacyjnych, stowarzyszeniach, zakładach pracy, klubach prywatnych, itp., zwłaszcza w zakresie:

1. monitorowania survivalowych zajęć rekreacyjnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach
  2. prowadzenia różnego rodzaju gier oraz organizowanie turniejów survivalowych
  3. udzielania pomocy i przyjmowanie roli lidera w sytuacji zagrożeń życia i klęsk żywiołowych

Kurs odbędzie się w siedzibie Szkoły Górskiej w Łętowem.

Termin sesji szkoleniowej:

• do ustalenia

Przyjmujemy zgłoszenia – o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń

Cena: szkolenie dla bezrobotnych jest bezpłatne w ramach projektu „Na Gościńcu Kariery

Cena kursu: 1000,00 zł

Cena szkolenia w zakresie części ogólnej kursu instruktorskiego – 350,00 zł w trybie e-learningowym lub 500,00 zł w trybie stacjonarnym (wykłady i seminarium)

Dodatkowe szkolenie przygotowujące do części specjalistycznej (dla osób nieposiadających wystarczającego doświadczenia w sztuce przetrwania) 300,00 zł/dzień

Szkolenie indywidualne – termin kursu i tryb szkolenia dostosowany jest do potrzeb uczestnika, cena: 3500,00 zł

Kurs posiada akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty (pobierz dokument: s. 1,  s. 2.)

Warning: Undefined variable $copyright in /home/users/szkolagorska/public_html/test.szkolagorska.eu/wp-content/themes/enfold-child/footer.php on line 89
SZKOŁA GÓRSKA - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego, REGON: 122668864, NIP: 9451545580
Adres: Łętowe 277, 34-733 Mszana Górna, e-mail: szkola@szkolagorska.eu
tel.: +48 18 331 53 16, faks: +48 18 521 14 96, mob.: +48 662 378 801, +48 601 230 460,