Kurs montera rusztowań

Realizowany przez firmę Tisbud, z pełną akredytacją IMBiGS

NA GOŚCIŃCU KARIERY

Darmowy kurs montera / montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych

Realizowany przez firmę Tisbud, z pełną akredytacją IMBiGS – Instytutu Mechanizacji i Górnictwa Skalnego z siedzibą w Warszawie.

Warunki

Zapraszamy do udziału w projekcie osoby w wieku 18-29 lat, które w danej chwili:
1) nie pracują (tj. są bezrobotne lub bierne zawodowo),
2) nie kształcą się (tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym),
3) nie szkolą się (tj. nie uczestniczą i nie uczestniczyły w okresie ostatnich 4 tygodni w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy, finansowanych ze środków publicznych).

Zamieszkujące powiaty: limanowski, nowosądecki, nowotarski, tatrzański, myślenicki, suski, wadowicki

Uczestnicy otrzymują bezpłatnie:

1. Indywidualne wsparcie rozwoju kariery zawodowej świadczone przez doradcę zawodowego, psychologa, coacha.
  2. Atrakcyjne kwalifikacje gwarantujące atrakcyjne zatrudnienie. Poprzez unikalny zestaw szkoleń zawodowych lub staży, wraz z pakietem świadczeń obejmujących: stypendia szkoleniowe i stażowe, zwrot kosztów dojazdów, bezpłatne noclegi i wyżywienie w trakcie szkoleń, bezpłatne badania lekarskie i materiały szkoleniowe.
  3. Pośrednictwo pracy.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy już teraz!

Na gościńcu kariery - zgłoś się
  • Przeczytaj Regulamin »
  • Deklaracja uczestnictwa w projekcie „Na gościńcu kariery” nr wniosku o dofinansowanie WND-POWR.01.02.02-12-0130/15
    1. Ja, niżej podpisany/a, oświadczam, iż akceptuję warunki uczestnictwa i dobrowolnie wyrażam zgodę na udział w projekcie pn. „Na gościńcu kariery” realizowanym w okresie od 1 stycznia 2016 do 31 lipca 2017 roku na terenie woj. małopolskiego przez partnerstwo, które tworzą: Szkoła Górska – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego (Lider) i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju „Synergia” (Partner).
    2. Oświadczam, iż podane przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym i niniejszej deklaracji dane są zgodne z prawdą. Jestem świadomy/a odpowiedzialności za składanie oświadczeń niezgodnych z prawdą.
    3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie na potrzeby monitoringu i ewaluacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
    4. Oświadczam, że znam i spełniam kryteria kwalifikowalności uprawniające mnie do udziału w projekcie.
    5. Oświadczam, że w przypadku podjęcia zatrudnienia dostarczę do biura projektu kopię umowy o pracę lub innego dokumentu potwierdzającego podjęcie zatrudnienia/samozatrudnienia.
    6. Oświadczam, że ponoszę odpowiedzialność za składanie oświadczeń niezgodnych z prawdą.
    7. Wyrażam zgodę na badanie ewaluacyjne, którego celem jest udoskonalenie oferowanej dotychczas pomocy i lepsze dostosowanie jej do potrzeb przyszłych uczestników.
    8. Oświadczam, że zostałem poinformowany o współfinansowaniu projektu przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

rusztowania2 rusztowania1

Projekt---papier-firmowy2

Warning: Undefined variable $copyright in /home/users/szkolagorska/public_html/test.szkolagorska.eu/wp-content/themes/enfold-child/footer.php on line 89
SZKOŁA GÓRSKA - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego, REGON: 122668864, NIP: 9451545580