• Dla osób bezrobotnych

  Jeżeli jesteś osobą bezrobotną, nie musisz płacić za kursy, które odbywają się w Szkole Górskiej (kursy instruktora sportu oraz kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe). Udaj się po prostu do Urzędu Pracy, w którym jesteś zarejestrowana lub zarejestrowany, i poproś o skierowanie na nasz kurs. Całość szkolenia, opłaty, ubezpieczenie – zostaną pokryte ze specjalnie na to przeznaczonych funduszy. Większość urzędów dofinansowuje także zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd na kurs. W niektórych można uzyskać również stypendium.

  Całą dokumentację, niezbędną do wypełnienia procedur, przygotujemy i wyślemy do Twojego Urzędu – mamy w tym doświadczenie i pozytywne referencje ze strony urzędów, z którymi już współpracowaliśmy.

  Nie zwlekaj!

  Zaraz po ukończeniu kursu instruktora sportu możesz znaleźć pracę w atrakcyjnym ośrodku sportowym, wczasowym lub rekreacyjnym.

  Zaś po kursach doszkalających podniesiesz swoje kompetencje oraz zdobędziesz nowe kwalifikacje zawodowe, co umożliwi ci zdobycie lepszej pracy.

  Możesz także uruchomić własną działalność – przygotujemy Cię nie tylko do tego jak być dobrym instruktorem. Na naszych zajęciach dowiesz się, jak założyć własną firmę. Samozatrudnienie jest w tej chwili jedną z atrakcyjniejszych możliwości pozyskania pracy.

 • Dla osób pracujących i przedsiębiorców

  Istnieje możliwość dofinansowania oferowanych przez Szkołę Górską kursów w ramach projektów prowadzonych przez Europejski Fundusz Społeczny (EFS). Nasze usługi zamieszczone są w Bazie Usług Rozwojowych, poniżej kilka informacji o wspomnianej bazie oraz odnośniki do konkretnych terminów kursów, na które można uzyskać dofinansowanie.

  bur

  Baza Usług Rozwojowych to internetowa baza zawierająca oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa, e-learningu oraz innych działań, dzięki którym przedsiębiorstwa i osoby prywatne rozwijają swoje kompetencje. Baza stanowi podstawowe narzędzie umożliwiające pozyskanie dofinansowania w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 (tzw. podmiotowe systemy finansowania). Baza zawiera szczegółowe informacje o usługodawcach oraz ich ofertach. Dzięki temu każdy zainteresowany skorzystaniem z opublikowanej oferty usług rozwojowych ma możliwość łatwego i szybkiego odnalezienia usługi dopasowanej do swoich potrzeb.

Masz pytania? Wyślij e-maila: szkola@szkolagorska.eu lub zadzwoń: 183315316, 601230460