SZKOŁA GÓRSKA zgromadziła specjalistów w dziedzinie narciarstwa o dużym doświadczeniu. Będziesz uczył się od najlepszych, oni wiedzą nie tylko to, co wymagane jest przy egzaminach końcowych, oni wiedzą, jak zdać egzamin przed życiem w chwili, gdy będziesz już samodzielnie szkolił swoich podopiecznych. Lista specjalistów realizujących konkretne szkolenia jest udostępniana zainteresowanym osobom na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

mgr Wojciech Gajewski, mgr wychowania fizycznego, trener II klasy w narciarstwie zjazdowym, w latach 1976- 85 członek Kadry Narodowej w narciarstwie alpejskim. W 1978 roku w Mistrzostwach Świata w Garmisch-Partenkirchen zdobył 8 miejsce w trójkombinacji alpejskiej. W tym samym roku na Uniwersjadzie w Spindlerowym Młynie, 2x czwarte miejsce w slalomie i kombinacji. Zdobywca 15 medali mistrzostw Polski seniorów. Od 1990 roku jest Delegatem Technicznym w konkurencjach alpejskich, Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Co roku pełni funkcję DT FIS na różnych międzynarodowych zawodach, z których najważniejsze to: Puchar Europy Vratna SVK, Krompachy SVK, Zwiesel GER, Uniwesjady 95 Jaca, 99 Poprad, oraz Mistrzostwa Świata Bormio 2005, Puchar Świata Kobiet Maribor 2010. Jest Instruktorem Wykładowcą SITN- PZN.

mgr Jerzy Suchodoła, mgr wychowania fizycznego, absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, kierunek rozpoznanie, Dyrektor Szkoły Górskiej, przez 35 lat szef szkolenia, instruktor i trener sportów walki, alpinistyki, narciarstwa oraz wychowania fizycznego w wojskach powietrzno-desantowych i specjalnych RP, uczestnik misji wojskowych – przyznanie Statusu Weterana decyzją MON nr. 1802 DSS z dnia 07.05.2013r.; instruktor sportu i rekreacji ruchowej następujących dyscyplinach: strzelectwo sportowe i strzelectwo bojowe, narciarstwo zjazdowe, wspinaczka skałkowa, surwiwal, samoobrona.

mgr Teresa Przybylska, menadżer i specjalista public relations, kierownik i moderator kursów, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności narciarstwo zjazdowe, survival, Nordic Walking.