SZKOŁA GÓRSKA posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie szkolenia instruktorów rekreacji ruchowej różnych specjalności. Zgromadziła wybitnych specjalistów w dziedzinie strzelectwa. To doświadczeni szkoleniowcy. W SZKOLE GÓRSKIEJ będziesz uczył się od najlepszych, oni wiedzą nie tylko to, co wymagane jest przy egzaminach końcowych, oni wiedzą, jak zdać egzamin przed życiem, w codziennej pracy. Lista specjalistów realizujących  konkretne szkolenia jest udostępniana zainteresowanym osobom na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

  1. mgr Jerzy Suchodoła, mgr wychowania fizycznego, Dyrektor Szkoły Górskiej, przez 35 lat szef szkolenia, instruktor i trener sportów walki, alpinistyki, narciarstwa oraz wychowania fizycznego w wojskach powietrzno-desantowych i specjalnych RP, instruktor rekreacji ruchowej w zakresie następujących specjalności: narciarstwo zjazdowe, wspinaczka skałkowa, surwiwal, samoobrona. W Szkole Górskiej pełni funkcję dyrektora i moderatora kursów oraz wykładowcy

  2. mgr Teresa Przybylska, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania firmami prywatnymi i fundacją, specjalista public relations, organizator i koordynator międzynarodowych kongresów szkoleniowych, doświadczony pedagog, instruktor rekreacji ruchowej w narciarstwie zjazdowym. W Szkole Górskiej pełni funkcję kierownika i moderatora kursów oraz wykładowcy

  3. Sebastian Przylepa, mgr pedagogiki resocjalizacyjnej, były funkcjonariusz Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, instruktor sportu w dyscyplinie strzelectwo sportowe, bojowe, myśliwskie, instruktor samoobrony, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności płetwonurkowanie. Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej. Ukończył szereg szkoleń specjalistycznych w zakresie „czarnej taktyki” oraz postępowania podczas działań likwidujących stan zagrożenia w komunikacji, powietrznej, drogowej i kolejowej. Opracowywał programy szkoleń i przeprowadzał szkolenia dla funkcjonariuszy różnych służb mundurowych w zakresie taktyki antyterrorystycznej

  4. Mariusz Ligenza, były funkcjonariusz Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, instruktor wyszkolenia strzeleckiego policji, instruktor sportu w strzelectwie sportowym, obronnym i bojowym, specjalista w zakresie postępowania jednostek specjalnych podczas działań likwidujących stan zagrożenia atakami terroru w komunikacji powietrznej, drogowej i kolejowej; instruktor rekreacji ruchowej w specjalności wspinaczka skałkowa, specjalista w zakresie technik górskiego ratownictwa klasycznego, jaskiniowego i ratownictwa z powietrza