Oznakowanie Fundusze Europejskie

NA GOŚCIŃCU KARIERY II i III

Witaj,

cieszę się bardzo z Twojej decyzji o przystąpieniu do projektu „Na gościńcu kariery II/III”. Jeżeli nie skończyłeś jeszcze 29 lat, nie pracujesz, nie kształcisz się i nie szkolisz (możesz jednak studiować na studiach niestacjonarnych), a ponadto mieszkasz w Małopolsce – nasz program jest właśnie dla Ciebie.

Od udziału we wszystkich korzyściach, dzieli Cię już tylko jeden krok. Poinformuj nas, proszę, o Sobie, wypełniając formularz zamieszczony poniżej. Wszystkie pola, oznaczone czerwoną gwiazdką, są obowiązkowe.

Zanim zaakceptujesz Regulamin, przeczytaj go uważnie i kliknij w przycisk Wyślij. Skontaktuję się z Tobą niezwłocznie.

Gdyby nie udało Ci się wypełnić formularza, przyjedź do biura projektu, które mieści się w Szkole Górskiej w Łętowem pod nr. 277, wypełnimy niezbędne dokumenty wspólnie. Wcześniej umów się ze mną telefonicznie. Czekam na Ciebie

Teresa Przybylska – koordynator projektu

tel. 601230460, 788792587, 504280694