Informacje ogóle:

• Profesjonalne instruktorskie szkolenie ogólne i w specjalności wspinaczka skałkowa obejmuje 70 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych odbywanych w jednaj sesji ciągłej lub w 3 sesjach weekendowych, w siedzibie Szkoły Górskiej w Łętowem oraz na terenie Podhala (m.in. Przełom Białki (Obłazowa, Kramnica), góra Wdżar, Gęśle, dolina Lejowa, sztuczna ścianka wspinaczkowa TOP w Nowym Targu)
  • Wymagana jest obecność na wszystkich zajęciach.
  • Niezbędny sprzęt demonstracyjny zapewni uczestnikom SZKOŁA GÓRSKA.
  • Cena kursu:
    • 1950 zł/os. – szkolenie w grupie 6-osobowej
    • 2200 zł/os. – szkolenie w grupie 4-osobowej
    • 3550 zł/os. – szkolenie w grupie 2-osobowej

Ważne dla uczestników kursu:

• Szkoła Górska pośredniczy na życzenie uczestników kursu w załatwieniu noclegów i wyżywienia (ich cena nie jest zawarta w cenie kursu).
  • Każdy z uczestników szkolenia dotrze na wyznaczone miejsce zbiórki samodzielnie.
  • Uczestnicy szkolenia zobowiązani są wykupić na okres trwania kursu ubezpieczenie NNW i dołączyć jego kopię do dokumentów składanych w SZKOLE GÓRSKIEJ w pierwszym dniu szkolenia; możliwe jest także wykupienie ubezpieczenia zbiorowego za pośrednictwem Szkoły Górskiej w cenie 40 zł/os.