SZKOŁA GÓRSKA posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie szkolenia instruktorów rekreacji ruchowej różnych specjalności. Zgromadziła wybitnych specjalistów w dziedzinie tenisa. To doświadczeni szkoleniowcy. W SZKOLE GÓRSKIEJ będziesz uczył się od najlepszych, oni wiedzą nie tylko to, co wymagane jest przy egzaminach końcowych, oni wiedzą, jak zdać egzamin przed życiem, w codziennej pracy. Lista specjalistów realizujących  konkretne szkolenia jest udostępniana zainteresowanym osobom na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

  1. mgr Andrzej Faruzel, mgr nauk pedagogicznych, trener II klasy i instruktor tenisa, trener tenisa z uprawnieniami niemieckimi, autor książki „Tenis”, Mistrz Polski w tenisie w 1957 r., Mistrz Europy Federacji USIC w 1958 r. w Brukseli, praktyka trenerska w 15 klubach – Niemcy, Austria, Anglia oraz w kraju: Budowlani Katowice, Baildon Katowice, Olsza Kraków, Górnik Wieliczka, Zwierzyniecki, Juvenia, trener kadry OZT=MZT Małopolska. W swej karierze wyszkolił przeszło 200 instruktorów tenisa
  2. mgr Piotr Rachoń, mgr wychowania fizycznego, menadżer sportu, Szef Szkolenia WF w 6 Brygadzie Powietrzno-Desantowej, instruktor rekreacji ruchowej o specjalnościach: surwiwal, narciarstwo zjazdowe, wspinaczka skałkowa, samoobrona, tenis
  3. mgr Jerzy Suchodoła, mgr wychowania fizycznego, Dyrektor Szkoły Górskiej, przez 35 lat szef szkolenia, instruktor i trener sportów walki, alpinistyki, narciarstwa oraz wychowania fizycznego w wojskach powietrzno-desantowych i specjalnych RP, instruktor rekreacji ruchowej w zakresie następujących specjalności: narciarstwo zjazdowe, wspinaczka skałkowa, surwiwal, samoobrona. W Szkole Górskiej pełni funkcję dyrektora i moderatora kursów oraz wykładowcy
  4. mgr Teresa Przybylska – menadżer z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania firmami prywatnymi i fundacją, specjalista public relations, organizator i koordynator międzynarodowych kongresów szkoleniowych, doświadczony pedagog, instruktor rekreacji ruchowej w narciarstwie zjazdowym i surwiwalu. W Szkole Górskiej pełni funkcję kierownika i moderatora kursów oraz wykładowcy