SZKOŁA GÓRSKA zgromadziła najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie wspinaczki skałkowej. To szkoleniowcy doświadczeni w wyprawach wysokogórskich – alpejskich i himalajskich. Kto nie chciałby być uczony przez tych, którzy wspinali się na ośmiotysięczniki? W SZKOLE GÓRSKIEJ będziesz uczył się od najlepszych, oni wiedzą nie tylko to, co wymagane jest przy egzaminach kończących kurs, oni wiedzą, jak zdać egzamin przed życiem. Lista specjalistów realizujących  konkretne szkolenia jest udostępniana zainteresowanym osobom na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

1. Marek Ciaś, absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Były funkcjonariusz Policji, zawodowy ratownik GOPR oraz instruktor Ratownictwa Górskiego GOPR Grupa Podhalańska, instruktor sportu w dyscyplinie wspinaczka skałkowa.
  2. Rafał Zmarz, mgr Edukacji Turystycznej i Promocji Rekreacji WSEZ w Łodzi. Instruktor Ratownictwa Górskiego GOPR oraz zawodowy ratownik górski Grupa Podhalańska.
  3. mgr Jerzy Suchodoła, mgr wychowania fizycznego, Dyrektor Szkoły Górskiej, przez 35 lat szef szkolenia, instruktor i trener sportów walki, alpinistyki, narciarstwa oraz wychowania fizycznego w wojskach powietrzno-desantowych i specjalnych RP, instruktor rekreacji ruchowej w zakresie następujących specjalności: narciarstwo zjazdowe, wspinaczka skałkowa, surwiwal, samoobrona. W Szkole Górskiej pełni funkcję dyrektora i moderatora kursów oraz wykładowcy
  4. mgr Teresa Przybylska – menadżer z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania firmami prywatnymi i fundacją, specjalista public relations, organizator i koordynator międzynarodowych kongresów szkoleniowych, doświadczony pedagog, instruktor rekreacji ruchowej w narciarstwie zjazdowym i surwiwalu. W Szkole Górskiej pełni funkcję kierownika i moderatora kursów oraz wykładowcy