SZKOŁA GÓRSKA zgromadziła specjalistów w dziedzinie jeździectwa o dużym doświadczeniu. Będziesz uczył się od najlepszych, oni wiedzą nie tylko to, co wymagane jest przy egzaminach, oni wiedzą, jak zdać egzamin przed życiem w chwili, gdy będziesz już samodzielnie szkolił swoich podopiecznych. Lista specjalistów realizujących  konkretne szkolenia jest udostępniana zainteresowanym osobom na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

Robert Sławecki, mgr pedagogiki z wychowaniem fizycznym; instruktor rekreacji ruchowej o specjalności jazda konna oraz hipoterapia. Dodatkowo posiada uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego, surwiwalu, pływania, członek WOPR, trener personalny. Prowadzi stadninę koni.

Angelika Zapała, inżynier Hipologii i jeździectwa; instruktor szkolenia podstawowego Polskiego Związku Jeździeckiego z licencją, sędzia III klasy sportowej w ujeżdżaniu i skokach, posiada III klasę sportową w skokach oraz II klasę sportową w ujeżdżaniu.