SZKOŁA GÓRSKA zgromadziła specjalistów w dziedzinie narciarstwa biegowego o dużym doświadczeniu. Będziesz uczył się od najlepszych, oni wiedzą nie tylko to, co wymagane jest przy egzaminach końcowych, oni wiedzą, jak zdać egzamin przed życiem w chwili, gdy będziesz już samodzielnie szkolił swoich podopiecznych. Lista specjalistów realizujących konkretne szkolenia jest udostępniana zainteresowanym osobom na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

Patrycja Swachta – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trener narciarstwa biegowego, menadżer sportu. Zawodniczka i członkini zarządu klubu LKS Witów SKI. Uczestniczka IX Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy (EYOF) w Polsce (2009), Mistrzostw Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym OTEPAA (2011) oraz Mistrzostw Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym w ERZURUM (2012). W latach 2011-2013 członkini Kadry Narodowej w narciarstwie biegowym. Zdobywczyni 12 medali Mistrzostw Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych.