Kierunek Kariera Zawodowa to projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, którego celem jest rozwijanie kompetencji i umiejętności zawodowych osób dorosłych w ramach pozaszkolnych form kształcenia oraz działania z zakresu potwierdzania kwalifikacji.

Kto może zostać uczestnikiem projektu Kierunek Kariera Zawodowa?
Aby stać się uczestnikiem projektu Kierunek Kariera Zawodowa należy w pierwszej kolejności skorzystać z usługi doradczej, która kończy się sporządzeniem Bilansu Kariery. Zostaną w nim określone kierunki i obszary podwyższania i uzupełniania kwalifikacji.

Warunki:

• ukończone 18 lat
  • wykształcenie maksymalnie średnie, na poziomie maturalnym (z tego wymogu wyłączono osoby, które ukończyły 50 lat)
  • zatrudnienie (bez względu na formę) oraz przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą na własny rachunek
  • związek z województwem małopolskim (zamieszkanie, miejsce zatrudnienia, szkoła)

Więcej informacji jest dostępnych tutaj: Kierunek Kariera Zawodowa

Kurs instruktora narciarstwa zjazdowego można zrealizować w ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa, poniżej dostępne terminy szkoleń na nadchodzący sezon.
Uwaga! Jeżeli interesuje Cię inny termin, koniecznie skontaktuj się z nami. Dostosujemy termin do Twoich potrzeb.