Profesjonalne instruktorskie szkolenie ogólne i w specjalności fitness obejmuje 150 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych w 5 weekendowych sesjach szkoleniowych, które odbywają się w siedzibie Szkoły Górskiej w Łętowem.

Wymagana jest obecność na wszystkich zajęciach

Niezbędny sprzęt demonstracyjny zapewni uczestnikom SZKOŁA GÓRSKA.

Odpłatność – 1500 zł + 50 zł opłata egzaminacyjna

UWAGA! Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego z tytułem magistra zwolnieni są z 50 godzin zajęć teoretycznych.

Odpłatność – 1000 zł + 50 zł opłata egzaminacyjna

Ważne dla uczestników kursu:

• Uczestnicy kursu  zobowiązani będą wykupić na miejscu karnety wstępu na salę ćwiczeń w cenie 50 zł/os./całość
  • Szkoła Górska pośredniczy w załatwieniu noclegów (ok. 40 zł/os./noc)
    i wyżywienia (ok. 40 zł/os./dzień)
  • Każdy z uczestników szkolenia dotrze na wyznaczone miejsce zbiórki samodzielnie, adres i rozkład jazdy busów otrzymają uczestnicy szkolenia po wpłaceniu zaliczki.  Przyjazd w 1 dniu kursu do godziny 12.00.
  • Uczestnicy szkolenia zobowiązani są wykupić na okres trwania kursu ubezpieczenie NNW i dołączyć jego kopię do dokumentów składanych w SZKOLE GÓRSKIEJ w pierwszym dniu szkolenia; możliwe jest także wykupienie ubezpieczenia zbiorowego za pośrednictwem Szkoły Górskiej w cenie 30 zł/os.